4 Beds
2 Baths
2,395 sqft
C$900,000
31 Front Street, St. Jacobs St Jacobs ON, N0B 2N0
Price per sqft
C$375.78
Built in
1880
Property size
2,395 sqft
Property type
Residential
Garages
1
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
40822770
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Other property details
Taxes
$4,254
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
1
55+/Senior Community
No
Powered byLuxury Presence